Toaleta turystyczna THETFORD QUBE XG 21L przenośna - 92840

Symbol: 024609
396.89
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 20
Poczta Polska (Pobranie) 25
Kurier 25
Kurier GLS dostawa na adres 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 4 kg

Zamówienie telefoniczne 789239602

Zostaw telefon

Oryginalny produkt Thetford, dostępny bezpośrednio od dystrybutora- przenośna toaleta turystyczna Campa Potti XG. Doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie niemożliwe jest ustanowienie instalacji kanalizacyjnej. Ta innowacyjna toaleta składa się z dwóch głównych części: górnej, zawierającej zbiornik na wodę do spłukiwania połączony z muszlą klozetową, oraz dolnej, zawierającej zbiornik na nieczystości połączony z rurą spustową, co gwarantuje łatwe i higieniczne opróżnianie fekaliów.

Montaż obu części jest niezwykle prosty, dzięki przyciskowi odblokowującemu na tylnym panelu toalety. Lejek ułatwia dodawanie płynu do zbiornika na nieczystości, a płyn i wodę do spłukiwania można bezpośrednio wlać do górnego zbiornika. Pompka mieszkalna obsługiwana ręcznie umożliwia szybkie opróżnianie zbiornika za pomocą jednego przycisku, obniżającego ciśnienie. Można wcisnąć go średnio od 50 do 60 razy, zależnie od siły nacisku dłonią.Lekka kaseta na fekalia jest łatwa do transportowania, a unikalna, zintegrowana obrotowa rura spustowa ułatwia opróżnianie zbiornika, bez konieczności demontażu czy czyszczenia oddzielnych części. Przycisk napowietrzania na dolnym zbiorniku zapobiega rozpryskiwaniu podczas opróżniania. Dodatkowo, ogranicznik na zbiorniku na nieczystości utrzymuje rurę spustową we właściwym miejscu, umożliwiając łatwe zatrzaskiwanie obu zbiorników.Campa Potti XG posiada zbiornik na fekalia o pojemności 21 litrów orazzbiornik na czystą wodę do spłukiwania o pojemności 15 litrów. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia, zużycia lub problemów przy opróżnianiu zbiornika na nieczystości, zalecamy stosowanie produktów do pielęgnacji toalet Thetford. Te dodatki pomagają zapobiegać nieprzyjemnym zapachom, gazowaniu oraz utrzymać czystość wnętrza dolnego zbiornika. Korzystając z przenośnej toalety turystycznej Thetford w połączeniu z tymi produktami, zapewnisz sobie maksymalny komfort i higienę, co umożliwi opróżnianie zbiornika tylko raz na cztery dni!Informacje o produkcie:Wymiary: 43x42x39 cmWymiary po spakowaniu: 44x42x46 cmWaga: 3,9kgGwarancja: 24 miesiaceZbiornik na nieczystości: 21LZbiornik z czystą wodą: 15LNasza rada:

Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia, zużycia lub problemów przy opróżnianiu zbiornika na nieczystości, zalecamy stosowanie produktów do pielęgnacji toalet Thetford. Te dodatki pomagają zapobiegać nieprzyjemnym zapachom, gazowaniu oraz utrzymać czystość wnętrza dolnego zbiornika. Korzystając z przenośnej toalety turystycznej Thetford w połączeniu z tymi produktami, zapewnisz sobie maksymalny komfort i higienę, co umożliwi opróżnianie zbiornika tylko raz na cztery dni!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.